fbpx

Szczegóły egzaminu: SPC - SAFe Program Consultant

Kiedy będziesz gotowy do przystąpienia do egzaminu, zaloguj się do SAFe Community Platform, aby uzyskać dostęp do egzaminu. Po zakończeniu odliczania czasu egzaminu, egzamin zostanie przesłany, niezależnie od liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi. Punktacja zostanie obliczona na podstawie liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi. Pytania bez odpowiedzi będą automatycznie oznaczane jako niepoprawne. Jeśli skończysz odpowiadać na wszystkie pytania przed zakończeniem czasu egzaminu, możesz kliknąć przycisk „Prześlij”, a Twój wynik zostanie obliczony.

Po uruchomieniu egzaminu konieczne będzie zapoznanie się z Umową kandydata i zaakceptowanie jej przed rozpoczęciem egzaminu. Egzaminy są czasowe, a licznik czasu będzie widoczny przez cały czas trwania egzaminu.

Pytania są ustrukturyzowane w formacie wielokrotnego wyboru lub wielokrotnej odpowiedzi.

Pytania będą wymagały jednej lub wielu odpowiedzi. Pytania z wieloma odpowiedziami w stylu „Wybierz dwa” lub „Wybierz trzy” wskazują liczbę odpowiedzi wymaganych dla danego pytania. Pytania z wieloma odpowiedziami wymagają wybrania wszystkich poprawnych odpowiedzi, ponieważ nie przyznaje się częściowych punktów zaliczenia.

Czas trwania90 minut
Liczba pytań45
Pozytywny wynik34/45 (77%)
Poziom egzaminuZaawansowany; Ekspert, w pełni kompetentny; może wykonywać zadania z niewielką pomocą
Forma pytańWielokrotny wybór (jedna odpowiedź) lub wielokrotny wybór (2-3 odpowiedzi)
Zasady egzaminuPlatforma społecznościowa, dostęp do egzaminu po zakończeniu szkolenia
Dostęp do egzaminuPlatforma społecznościowa po ukończeniu kursu
Oferowane językiAngielski
Koszt egzaminuPierwsza próba wliczona w opłatę rejestracyjną, jeśli zostanie podjęta w ciągu 30 dni od zakończenia kursu. Każda powtórka lub próba po upływie 30 dni kosztuje $250